Systemy fasadowe

Fasada słupowo-ryglowa o konstrukcji drewniano-aluminiowej doskonale potrafi sprostać wysokim wymogom różnorodnej architektury.

Oprócz wąskich powierzchni licowych profili słupków i rygli zalety tego typu fasady są widoczne w niemalże doskonałych właściwościach izolacji cieplnej.

Ogrody zimowe

Wpuść słońce do swojego domu i ciesz się dziennym światłem i zielonym ogrodem nawet w środku zimy.

Budujemy ogrody zimowe, które stanowią nie tylko miejsce wypoczynku, ale również powiększą przestrzeń mieszkalną domu. Pozwolą one cieszyć się spotkaniami z innymi na łonie natury nawet w pochmurną jesień i mroźną zimę.

  • Fasady Vitra
  • ogrody zimowe
  • Fasady i ogrody zimowe

 

 

Fasady vitra
Niezwykłe barwy

Stosując oferowane przez nas systemy ogrodów zimowych nie musicie się Państwo martwić o walory estetyczne gdyż boki zewnętrzne mogą być lakierowanie we wszystkich kolorach wg palety RAL i tym samym można je optymalnie dopasować do fasady.

ogrody zimowe
Światło dzienne

Lekka konstrukcja zapewnia więcej światła w pomieszczeniu tworząc filigranowy podział bryły budynku a przy tym są jednocześnie są wytrzymałe i całkowicie bezpieczne w długim użytkowaniu.

Systemy fasadowe
Swoboda w projektowaniu

Drewno i aluminium daje wiele swobody w zakresie projektowania. Dzięki temu możemy dopasować kształt i kolor ogrodu zimowego do praktycznie każdego rodzaju obiektu.