Dla fasad i nowoczesnych konstrukcji.

Okna drewno-aluminium w systemie Vitra Integral to oprócz nowoczesnego wyglądu i wzornictwa, nowa, niespotykana budowa ramy okiennej.

W tym systemie najważniejszą i wyróżniającą cechą jest to, iż skrzydło jest całkowicie schowane za profilem ramy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujemy maksymalną powierzchnię szkła, a co za tym idzie, dużo większą powierzchnię doświetlenia pomieszczenia.

Ten niepowtarzalny i nowoczesny profil wybierany jest przez wszystkich tych, którzy stawiają na nowoczesne i proste wzornictwo oraz dodatkowo pragną się cieszyć większą powierzchnią okna.

Vitra Integral to doskonałe rozwiązanie dla obiektów instytucjonalnych o nowoczesnych konstrukcjach z elementami fasad.

Wypełnienie komór profili wysokiej klasy ilozatorem termincznym pozwala uzyskać połączony efekt ocieplenia i ograniczenia wyziębiającej cyrkulacji powietrza.
  • Integral

 

Zalety naszych systemów drewniano-aluminiowych:

Innowacyjna konstrukcja

Pewne połączenie dwóch niezależnych ram - drewnianej i aluminiowej to system, który gwarantuje wieloletnie i bezpieczne użytkowanie.

Większa sztywność

Poprzez swe znacznie grubsze ścianki, rozbudowaną, komorową konstrukcję oraz użycie solidnych, metalowych narożników nasze okna uzyskują zdecydowanie większą sztywność.

Łatwy montaż

Starannie przemyślana konstrukcja elementów systemu sprawia, iż montaż naszych okien jest szybki, prosty, a wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrają na najwyższym technicznie poziomie.