Najlepsze rozwiązanie dla ogrodów zimowych.

System okien drewno-aluminium w serii LINEAR charakteryzuje się tym, iż powierzchnia skrzydła jest zlicowana z powierzchnią ramy.

System ten przeznaczony jest głównie do okien montowanych w konstrukcjach fasadowych lub ogrodach zimowych. Dzięki takiej konstrukcji okno w systemie LINEAR wygląda bardzo nowocześnie i zapewne dlatego też często jest wybierane przez ludzi ceniących sobie styl i indywidualne, niepowtarzalne rozwiązania w nowoczesnych budynkach mieszkalnych.

Wypełnienie komór profili wysokiej klasy ilozatorem termincznym pozwala uzyskać połączony efekt ocieplenia i ograniczenia wyziębiającej cyrkulacji powietrza.
  • Linear

 

Zalety naszych systemów drewniano-aluminiowych:

Innowacyjna konstrukcja

Pewne połączenie dwóch niezależnych ram - drewnianej i aluminiowej to system, który gwarantuje wieloletnie i bezpieczne użytkowanie.

Większa sztywność

Poprzez swe znacznie grubsze ścianki, rozbudowaną, komorową konstrukcję oraz użycie solidnych, metalowych narożników nasze okna uzyskują zdecydowanie większą sztywność.

Łatwy montaż

Starannie przemyślana konstrukcja elementów systemu sprawia, iż montaż naszych okien jest szybki, prosty, a wszystkie elementy doskonale ze sobą współgrają na najwyższym technicznie poziomie.